53355658
На минулих вихідних відвідав «Країну мрій». Це міжнародний етнічний фестиваль, який приходив у Києві вже всьоме. Ініціатор заходу – відомий музикант, лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка.

Цьогорічний фестиваль пройшов під екологічним гаслом «Країна Мрій – Чиста Країна!». Мається на увазі створення національного простору з чистим довкіллям, світлими думками та намірами, неспотвореним відчуттям автентичного, джерельністю народних традицій.

«Країна мрій 2010». Прес-конференція. Олег Скрипка розповів, чому фестиваль став платним та поділився планами на майбутнє. Київ, 10.07.2010 р.. Відео Сергія Лавського.

Родзинкою фестивалю були виступи Олега Скрипки і Фоми та інших відомих виконавців і гуртів: польської співачки Йоанни Словінської, білоруського гурту «Джамбібум», львівського «Йорий Клоц», латвійського «Ілгі» та київських гуртів «Вася Клаб» і «Астарта».

У суботу ввечері, коли мав починатися концерт, на Київ налетіла буря, пройшла злива з градом, вітер поваляв дерева… Глядачі були мокрі, а частина апаратури головної сцени зіпсована. Та «Країна мрій» вистояла. Поки техніки налаштовували обладнання, артисти давали акустичний концерт. На території «Країни» не продавали спиртні напої. Проте і без алкоголю народ «запалював» на повну.

Другий день фесту також був наповнений позитивною енергією. До речі, сотні людей були у вишиванках. Окрім музики, можна було подивитися виставку-ярмарок народних ремесел, послухати казки Сашка-лірника, поспостерігати за козацькими розвагами…

Усі бажаючі могли поїсти плову за принципом духовного комунізму – їси стільки, скільки вміщує шлунок, а платиш за це стільки, скільки підказує серце. І люди платили!

«Країна мрій 2010». Київ, 10 – 11.07.2010 р.. Фото Сергія Лавського.

Коментарі закриті.