Команда Примакова цілеспрямовано займається руйнуванням господарства Менської ОТГ.

 

 

 

Здається, вже все зруйновано на території Менської ОТГ, аж ні, ще живе водопостачання і водовідведення. Значить, потрібно і його зруйнувати. Для цього цілеспрямовано створюються неможливі для ведення діяльності умови та докладаються зусилля для передачі водопостачання і водовідведення до свого підприємства, котре не має ні своєї території, ні фахівців, ні прикладів позитивної господарської діяльності. Приміром, за неіснуючий вивіз того ж сміття намагаються взяти кошти з людей та ще й отримують половину тарифу з бюджету!

Яскравим прикладом ефективності команди Примакова й стало негативне вирішення проблеми з автостанцією. Руйнівники, одним словом. В тому числі й знищувачі бюджету громади на всілякі піар-акції.

Цікаво, на що розраховують члени команди Примакова, на те, що руйнівною діяльністю можна буде займатися вічно, що громада ніколи не порозумнішає і її з допомогою всілякого радикального зомбування можна буде дурити безкінечно?

Прошу до перегляду засідання постійних комісій:

А ось як Скороход із Солохненко представляють результат з’ясування обґрунтованості тарифів на воду. Свої висновки вони навіть не перевірили в діалозі з директором підприємства! В результаті всі їхні сенсаційні викриття після приходу Василя Зими були спростовані. Виникає питання, навіщо їх на ТОВ “Менський комунальник” направляв Примаков, для з’ясування істини чи для фальсифікації реального стану справ?

Цікаво, наскільки якісно команда Примакова слідкує за доброчесністю ведення справ самим апаратом міськради і КП “Менакомунпослуга”? Сподіваюся, ми це скоро довідаємося.

Ну і пленарне засідання:

На земельні питання не залишився, думаю, там нічого цікавого не було.

Коментарі закриті.