dorogiСпівробітниками управління Служби безпеки України в Чернігівській області викрито та припинено злочинну оборудку під час закупівлі будматеріалів одним із державних підприємств автодорожньої галузі.

За інформацією прес-групи УСБУ, між державним підприємством та приватною фірмою було укладено угоду на постачання бітуму для ремонту та реконструкції доріг. Щоб уникнути обов’язкових тендерних процедур, службові особи державного підприємства підробили договірну документацію та підписи посадових осіб, які засвідчили договір.

Протягом 2011 – 2012 років держпідприємство на підставі підробленого документу витратило на придбання будівельного матеріалу 13 млн. гривень бюджетних коштів.

За цим фактом прокуратурою Чернігівської області розпочато кримінальне провадження за ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

В іншому випадку за матеріалами СБУ було скасовано відкриті торги із закупівлі цим же підприємством спеціалізованої автодорожньої техніки. Вартість, за яку підприємство погоджувалось придбати вантажну техніку, було завищено. СБУ попередила завдання збитків державі на суму понад 300 тис. гривень.

Мітки: ,

Коментарі закриті.