Щосереди у Городищі – базар. Цього разу він був особливий. З’явилася нова яскрава вітрина: це учні Городищенської школи принесли власноруч випечені тістечка та пиріжки, різноманітні сувеніри, виготовлені з дерева, паперу, бісеру, солоного тіста та природних матеріалів.

Діти активно запрошували до свого столу односельців, адже всі гроші, виручені на ярмарку, призначені на допомогу українській армії, повідомила Наталія Шабел.

Мабуть, жодної байдужої людини не залишилося. Більшість, не розмірковуючи, кидали у скриньку суму, значно вищу, ніж коштує булочка чи картинка-магніт.

Люди йшли потоком – і городищани, і гості з сусідніх сіл, і підприємці, що приїздять сюди торгувати. Багато хто не стримував сліз, адже те, що допомагають воїнам діти, зворушує і вселяє віру у перемогу.

Школярі невеликого села Городища зібрали 3040 гривень за дві години. Наступного дня кошти було передано до Менського громадського центру допомоги Збройним Силам.

У підрахунку грошей і пакуванні та опечатуванні конверта взяли участь найактивніші з учнів та представники громади. Разом з тим, діти вирахували, що коли кожне село області організує таку акцію, то можна одразу зібрати близько півтора мільйона гривень. А це сотні врятованих життів.

Діти були свідомими і щирими у цій добрій справі. Їх оченята сяяли ентузіазмом і вірою. Цей день показав, що і нам, дорослим, є чому повчитися у дітей.

Коментарі закриті.