FesjunВідповіді на запитання менян дає Менський міський голова Федір Фесюн.

«Чи буде цього року проводитися капітальний ремонт асфальтового покриття хоча б однієї міської вулиці?»

– Уже виготовлено проект на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Червона площа та Урицького. Замовлено проекти на вулиці Кірова, Транспортну, Нове життя. А от терміни і повноцінність виконання робіт залежить від надходження коштів до міського бюджету.

«Чому цього року закривають дитсадки на цілий місяць, адже раніше такого ніколи не було?»

– Так, цього року міська рада змушена закривати дитячі садки на цілий місяць у порядку черги: «Сонечко», ім. Щорса, а потім ім. Гагаріна. Проводимо це не від гарного життя: погіршення наповнення міської казни та розділ бюджету на загальний і бюджет розвитку дали негативні результати.

До того ж, для нормального функціонування усіх міських служб і закладів необхідно мати бюджет у 7,4 мільйона гривень. Сесія районної ради затвердила видатки для міського бюджету у 6,2 мільйона. А ще передбачено вилучення до районного – півмільйона гривень. І майже 400 тисяч «висить» боргу з минулого року. Отже доводиться економити на всьому.

«Коли міський «жабурятник» стане дійсно схожим на пляж? Що для цього зроблено за останні півроку?»

– Так прибирається ж систематично, лавки відремонтували, грибок фарбою освіжили. Можливо, піску привеземо. А що ще потрібно? Якби тільки різні варвари майно постійно не нівечили…

Коментарі закриті.