дзвоникСердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Нашим юним школярам бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє.

Віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте, що Вітчизна покладає на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець. Ви нове молоде покоління, народжене в незалежній, суверенній державі, і саме від вас, ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України. Щиро бажаємо випускникам знайти свій життєвий шлях і йти по ньому достойно, а головне – стати гідними громадянами. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

По-особливому урочистий цей день і для батьків та близьких наших учнів. Разом із ними вони проходять роки шкільного життя: радіють успіхам, переймаються невдачами. То ж, шановні діти, цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Від імені районної ради та районної державної адміністрації висловлюємо також глибоку вдячність усім педагогам Менщини. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни.

Зі святом вас, дорогі друзі!

Голова районної державної адміністрації Олександр Мисник

Голова районної ради Володимир Невжинський

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Hernando Agudelo of UNFPA said that women were the weavers of the fabric of society and that gender equality was one of the greatest challenges of our times

Safe to say, any team actually in business to win this season should be ashamed for allowing Nuggets restricted free agent Linas Kleiza to sign with a two year, $12M pact with Olympiacos; team also pays local and government taxes.mulberry uk

“Adoption takes a long time,” said the couple’s lawyer, Margaret O’Neill.mulberry handbags uk
The kids in the audience have also logged $14.michael kors handbags outlet
There were no reports of power outages.prada borse outlet
Have you done what you promised yourself you would.ceinture hermes homme
Somehow it feels like a part of my life that i desperately need closure on.hermes birkin

Lobster is Canada’s most valuable seafood export.mulberry handbags uk
prada wallet

Коментарі закриті.