Ці слова зупинили ме­­не біля дверей «Маркету» у Мені. Віддруковане на листку паперу звернення батьків п’ятирічного Іванка про допомогу (коротке, просте) вказує діагноз, реквізити банку, телефонні номери. Та я знаю, що за цим аркушем приховані і сльози, і відчай, і сподівання, і віра в Божу поміч і людську.

Хлопчик, який зараз має бігати по травичці, ганяти м’яча, ловити метеликів, купатися, радіти всьому навкруги, вимушений місяцями бути в лікарні, терпіти біль, боротися за життя. Словами не передати, що відчуває мама, кожного дня дивлячись, як її дитину штрикають голками, вливаючи хімію, роблять пункції (не дай Боже це навіть бачити!), переливання та інші болючі процедури. А плакати мамі на очах у дитини не можна, навіть посміхатися треба, підбадьорюючи: «Потерпи, синочку, все буде добре, ти будеш здоровий, поїдемо додому…» Знаєте, страшно, коли маля звикає до болю, так не має бути. І батьки ладні на все, аби їхня дитина була здоровою і щасливою.

Окрім моральної сторони, є ще і матеріальна. Лі­кування онкологічних захворювань коштує шалені гроші. А якщо потрібна пересадка кісткового мозку (так як Іванку), то хоч все і всіх продай – все одно не вистачить (близько 250 тис. євро!).

Просити для когось легше, ніж для себе. І зараз я пр­ошу всіх, хто не зачерствів душею, у кого в серці зав­жди є місце співчуттю до іншої людини: допоможіть Іванку! Щоб він вилікувався, виріс, мав своїх діточок, радів життю.

Що особисто мені з цього? Я не знаю цієї сім’ї, з мамою Іванка Тетяною Іванівною Процан познайомилася по телефону. Та наша сім’я знає страшні слова «лімфобластний лейкоз», ми пройшли це випробування з Божою допомогою. А ще бережу листок з прізвищами людей, які допомогли хто скільки зміг, і довіку їм вдячна. Тож не можу бути осторонь. Багато маленьких облич в моїй пам’яті, з різних куточків України… Всією душею хочу, щоб Іванко жив.

Свій внесок у цю добру справу ви можете залишити в скриньках для збору коштів для хлопчика, які знаходяться в редакції газети «Наше слово» та у відділенні банку «Райффайзен Банк Аваль» у Мені.

Кошти можна перерахувати на банківські реквізити: р/р 37391963803 у філії ГУ по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк», ТВБВ 10026/0638, код 09322277, МФО 322669, рахунок клієнта 26204000180774 (Процан Станіслав Григорович).

Будьте здорові, живіть довго і щасливо!

Коментарі закриті.