Молода жінка намагається самотужки боротися зі смертельною недугою, але і сили, й гроші у неї вже вичерпалися…

Про те, що вона хвора, Світлана почала підозрювати влітку цього року. Відчула, що сили тануть, що нездужає. Тож пішла до центральної районної лікарні, а там після обстеження поставили страшний діагноз: онкологія, третя стадія. Відразу направили до Чернігова.

У обласному онкодиспансері жінка пролікувалася півтора місяці: променева терапія, три блоки «хімії». На це пішли усі заощадження, які Світлана мала. Та й які там у неї статки?! Працювала останнім часом у київських кав’ярнях барменом, офіціанткою. Звісно, ні про які соціальні гарантії на такій роботі мова не йде, тож ні лікарняного, ні державної допомоги у жінки нема. А працювати не може. Як бути?

Власної родини у 33-річної Світлани нема – не склалося. Живе сама у кімнатці в гуртожитку в Мені. У брата – своя сім’я, свої турботи, у батька-пенсіонера теж статки невеликі. Усім, чим здатні були, – допомогли, але ж лікування у такій ситуації – це тисячі гривень.

У грудні їй знову їхати до Чернігова, на операцію. З чим їхати – не знає. Була б жива мама, вона б підтримала, розрадила. А так… Неньки у Світлани не стало чотири роки тому, у п’ятдесят років та зачахла від якоїсь незрозумілої хвороби. Жінка каже, що у матері поступово відмовили м’язи, вона перестала їсти – так і відійшла.

Миловидна, охайно вдягнена, Світлана дивиться у вікно у редакційному кабінеті і тамує сльози. Так хоче ще пожити! І шанси на це у неї є, нема тільки коштів. Витирає мокру щоку, поправляє красиву зачіску. Не втримуюся – кажу, що усе у неї буде добре, це точно. Навіть з такою хворобою, після такої терапії он яке волосся гарне лишилося. А вона гірко зітхнула:

– Ну що ви! Це ж перука!..

Усі небайдужі, котрі пройнялися бідою цієї зболеної людини, можуть допомогти їй. Поділившись якоюсь сумою, вони дадуть Світлані ще пожити. Вона так цього прагне!

Кошти можна перераховувати на такий рахунок:
МФО 353 553, р/р 29090922201009, код 09353504, ОБ №10024/0222, філія Чернігівського облуправління Ощадбанку, для Руденко Світлани Петрівни, рахунок №47682.

Коментарі закриті.