Коли в сім’ї народжується дитина, батьки радіють та покладають на неї великі надії. Мріють, планують… Та інколи всі мрії та надії затьмарюються чорною хмарою.
Ось і зараз така хмара нависла над родиною Іщенків з Мени. Маленьке сонечко, надія і мрія їхньої родини синок Тимофійко зараз дуже потребує нашої допомоги.
Лікарі поставили Тимофію страшний діагноз: пухлина в області оральних відділів водопроводу мозку та четверохолмної пластини. Життя дитини під загрозою. Батьки вже використали всі кошти, які були в сімейному бюджеті, та хвороба набирає обертів.
Зараз на лікування Тимофія потрібні великі кошти. ГО «Менська сотня» спільно з батьками Тимофія звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу. Кожна гривня може бути рятівною для маленького Тимофійка.
Долучитися до врятування маленького життя можна перерахувавши кошти на рахунок:
5168 7572 8687 2157, отримувач Іщенко Сергій Сергійович (тато).
Або через установи банків на рахунок отримувача Іщенка Сергія Сергійовича: 29244825509100, код ОКПО 14360570, МФО 305299, ПриватБанк.
Також скриньки для збору коштів на лікування Тимофійка знаходяться у Мені:
– магазин «СПУТНИК»
– аптека (навпроти Троїцького базару)
– аптека ім. В.І. Смирнова
– магазин «СМАК»
Не будьмо байдужими – врятуймо маленьке життя!