Небайдужі меняни забезпечили харчами родину переселенців з буремного сходу.

Пенсіонерка Ганна Агапова разом із донькою та онуком змушені були покинути власну домівку на Донбасі й кілька місяців мешкали у нашому «Остречі». Нині переселенців у санаторії немає, їх перевезли до іншої здравниці. А от ця родина вирішила лишитися у Мені.

Підшукали квартиру – їх до себе пустила пожити менянка. Проте ні майна, ні продуктів переселенці не мали, з грошима у них також сутужно. Тож наші небайдужі люди їм допомогли.

– Проблемами переселенців я цікавлюся постійно, – запевняє перший заступник голови Менської РДА Геннадій Примаков. – З цією родиною також підтримую зв’язок. Якось зателефонував, то донька Ганни Агапової розповіла, що їм бракує харчів. Тож я звернувся до настоятеля Свято-Троїцького храму отця Василя (Томишина). Той під час служби звернувся до вірян із проханням допомогти. І фактично за день люди стільки всього позносили. Ледве все до автівки вмістилося.

За словами Геннадія Анатолійовича, наші містяни принесли й сала, й компотів, і варення, і сухофруктів, а ще круп, горіхів, цибулі, картоплі, буряків, моркви, капусти та багато іншого харчу. А якась жіночка на ім’я Марія ще й сотню гривень поклала. Отакі у нас чуйні люди!

– Агапови дуже дякували, – каже Геннадій Примаков. – Вони розчулені й вражені небайдужістю наших людей. Тепер продуктів у них удосталь, тож переселенці навіть хочуть поділитися із сусідською багатодітною родиною.

Коментарі закриті.