Сімдесят вісім подарунків для школярів передали представники організації “Зелений світ” керівникам районних управлінь освіти. Призи отримають кращі художники-переможці конкурсу дитячого малюнка на тему йодованої солі.

Про це повідомив голова Чернігівської міської екологічної організації “Зелений світ” Іван Осадців.

“Майже півроку тривав конкурс дитячого малюнка на тему йодованої солі. У ньому взяли участь школярі з усіх районів Чернігівщини”, – сказав він.
Тепер, за словами Івана Осадціва, журі районних відділів освіти визначило переможців. Вони і одержать подарунки.
У пакетах для кращих художників – усе, що потрібно для подальшої творчості і навчання у школі. Насамперед –  цікаві українські книги із серії “Ілюстрована енциклопедія школяра” придбані в українській книгарні “Інтермеццо”.. А  також  діти одержать альбоми та фарби, щоденники і кольоровий папір, олівці, ножиці та багато чого іншого. Кошти на подарунки надало київське представництво дитячого фонду ЮНІСЕФ, що переймається зоров’ям дітей у всьому світі і, зокрема, подоланням йододефіциту на Україні.
Представники “Зеленого світу” віддали призи керівникам районних управлінь освіти під час щорічної обласної педагогічної конференції.
Першого вересня, на урочистих лінійках у своїх школах юні художники отримають заслужені винагороди за свій талант та працю. Всього переможців 78 – по три з кожного району, а також з Чернігова, Ніжина, Прилук.
“Сподіваюся, дітям сподобаються подарунки і надихнуть на подальшу творчість”, – підкреслив Іван Осадців.
Як повідомлялося, у листопаді 2009 року на Чернігівщині стартувала Програма подолання йододефіциту.
У рамках програми у школах області пройшли уроки на тему користі йодованої солі. Щоб діти краще запам’ятали почуте, їм запропонували взяти участь у конкурсі малюнків.

Коментарі закриті.