olena-drobyshВокальний ансамбль “Домісольки” при Менській музичній школі, котрим керує Олена Дробиш, відсвяткував 5-літній ювілей!

 

 

 

Уперше про “Домісольки” почув в ті часи, коли районний відділ культури на чолі з тодішнім його начальником Петром Тищенком, намагався знищити директора музичної школи Віталія Москальського і цей колектив. Завдяки принциповій позиції і Віталія Москальського, і Громадської ради, і суспільної підтримки менян руйнівну діяльність чиновників було зупинено.

Згадую про це для того, щоб ще раз нагадати менянам – все гарне в нашому житті є результатом цілеспрямованої волі суспільства. Все, що людьми пущене на самоплин, віддане виключно на розсуд посадовців, обов’язково обертається розрухою, корупцією та війною. Це як на полі: якщо за ним не доглядати, то на ньому ростиме лише бур’ян.

Отже, мої вітання з 5 літнім ювілеєм не лише колективу “Домісольок” і її керівнику, а всім нам, всій громаді, виходить, що ми варті мати якісні колективи і робимо все необхідне для того, щоб вони з’являлися та розвивалися.

Відеозапис в повній якості буде передано керівнику колективу Олені Дробиш, звісно, якщо вона знайде, куди переписати 56 гігабайтний файл. І ще, вдячність Олександру Карпенку за якість освітлення, це давня болюча проблема великого залу.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.