Минулого тижня дві жіночки «прочісували» Подин (Миколаївська сільська рада). Ходили по хатах, де переважно живуть одинокі пенсіонери. Однак цього разу злодійкам не вдалося поживитися – пильна бабуся викликала правоохоронців.

Два тижні тому ми писали про випадок у Макошине: 81-річний пенсіонер добровільно віддав двом шахрайкам 20 тисяч гривень. Непрохані гості так забили памороки чоловіку, що той незчувся, як передав їм усі свої заощадження. Після того випадку правоохоронці зі сторінок газети переконливо закликали: не впускайте до осель незнайомих людей, не довіряйте байкам про обмін грошей і т.д. І обов’язково повідомте міліції, коли у своєму селі побачите таких «гастролерів».

Позаминулого четверга дві шахрайки ходили по Подину, знову розповідали байки про те, що новий уряд запроваджує у країні іншу валюту, що, буцімто, долари та євро будуть недійсними. Пропонували обміняти їх, поки є час. Розпитували селян про життя-буття.

Цього разу, правда, не встигли нікого обдурити – пильність проявила Марія Пода. Не повірила шахрайкам, виставила їх за двері й одразу зателефонувала до міліції. На жаль, за словами начальника відділу карного розшуку РВ України в Чернігівській області Юрія Білика, поки правоохоронці дісталися до Подина, спритних злодійок і слід прочах.

До речі, нещодавно по Киселівці ходив чоловік і, представляючись кореспондентом «Нашого слова», наводив довідки про якусь людину. Авторитетно заявляємо: жодного з працівників редакції це не стосується. Будьте обережними!

Коментарі закриті.