Щомісячно протягом першого півріччя, порівнюючи з відповідними періодами минулого року, ДПІ в Менському районі забезпечувала приріст платежів до бюджетів усіх рівнів. Протягом січня – червня зібрано понад 20 мільйонів гривень податків, що на 19% більше, ніж за перше півріччя 2010 р.

Про це «Нашому слову» повідомив начальник держподатінспекції Анатолій Андрієнко напередодні Дня працівників податкової служби України.

До державного бюджету мобілізовано більше шести мільйонів гривень, що більше минулорічного показника майже на 39%. Основними бюджетоформуючими платежами є ПДВ та податок на прибуток, надходження з яких зросли на 32,7% та 73,6% відповідно.

Найбільший внесок у наповнення загального фонду держбюджету зробили ТОВ «Нептун», ВАТ «Мена ПАК», ЗАТ «Менське ШРБУ-82», санаторій «Остреч», філія «Менський сир». У місцевий бюджет – філія «Менський сир», ТОВ «Нептун», ДП «Зернятко», ск «Куковицький», ВАТ «Мена ПАК».

– З нагоди професійного свята щиро вітаю своїх колег-податківців, – каже Анатолій Андрієнко. – Бажаю їм принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку й усіляких гараздів.

Коментарі закриті.