Станом на 1 листопада 2014 року в Менській міжрайонній виконавчій дирекції на обліку перебуває 1082 страхувальники (716 – по Менському району, 366 – по Сосницькому району). У тому числі 625 юридичних осіб, 370 страхувальників, які мають найманих працівників, 12 відокремлених підрозділів без права юридичної особи, 3 юридичні особи, розрахунки з оплати праці яких проводяться централізованою бухгалтерією, та 72 особи, що уклали договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

За аналогічний період 2013 року на обліку в дирекції Фонду перебувало 1081 страхувальник (726 – по Менському району, 355 – по Сосницькому району). В тому чіслі 624 юридичні особи, 387 страхувальників, які мають найманих працівників, 13 відокремлених підрозділів без права юридичної особи, 3 юридичні особи, розрахунки з оплати праці яких проводиться централізованою бухгалтерією, та 54 особи, що уклали договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

За 9 місяців 2014 року взято на облік 45 страхувальників: 17 юридичних осіб, 9 фізичних осіб-підприємців, які мають найманих працівників; 18 фізичних осіб-підприємців, що уклали договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та 1 відокремлений підрозділ без права юридичної особи.

Протягом 2014 року знято з обліку 46 страхувальників, в тому числі 17 юридичних осіб у зв’зку з проведенням державної реєстрації припинення юридичної особи; 27 фізичних осіб-підприємців, які мають найманих працівників, в зв’язку з припиненням підприємницької діяльності; та 1 фізичну особу-підприємця, що уклала договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; один відокремлений підрозділ без права юридичної особи, в зв’яку з реорганізацією.

Коментарі закриті.