Громадська організація Центр «Доброчин» запрошує громадських активістів Чернігівщини для участі в циклу тренінгів “Співпраця в діяльності НУО”, які відбудуться 19 – 21 травня 2011 р. в м. Чернігові.

До участі запрошуються представники третього сектору, які поширюють свою діяльність на територію Менського, Корюківського, Козелецького, Городнянського та Прилуцького районів Чернігівської області.

Як знайти підходи до співпраці з бізнесом та ЗМІ? Влада і НУО – спільні цілі? Співпраця – чому це важливо? – відповіді на ці та інші питання отримають учасники трьох одноденних тренінгів з циклу “Співпраця в діяльності НУО”, який складається з:
– Тренінг “Співпраця та партнерство в діяльності НУО. Підходи до співпраці з бізнесом та ЗМІ”
– Тренінг “Співпраця: НУО – громада”
– Тренінг “Співпраця: НУО – влада”.

В рамках навчальних тренінгів учасники здобудуть знання та навички щодо налагодження співпраці та партнерства в діяльності НУО.

Формат заходу: інтерактивний тренінг із використанням активних методик та практичних прикладів.

Тривалість навчання – 3 дні.

Учасникам заходу забезпечується: проживання, харчування, відшкодування плати за проїзд.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати заповнену анкету на адресу електронної пошти Центру Доброчин – dobrochyn@cn.relc.com з поміткою «Тренінг» до 15 травня 2011 року включно. Контактна особа – Олександр Підгорний.

Анкету можна отримати на Інтернет сторінці www.dobrochyn.org.ua в розділі Публікація, аналітика.

Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 17.05.2011 р.

Контакти:

Із запитаннями можна звертатися до Олександра Підгорного, координатора проекту «Стань професіоналом, допоможи громаді!”

Телефон у Чернігові: 0-22-67-71-81 e-mail: dobrochyn@cn.relc.com

Даний проект здійснюється за підтримки Програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду “Відродження”, метою проекту є підвищення професійного рівня представників третього сектору Чернігівської області. Детальніше про програму: www.irf.ua

Коментарі закриті.