Щирими піснями, запальними танцями зустрічали учні Волосківської школи талановиту чернігівську письменницю Тетяну Пакалюк. А «промовлянки про Тетянку», що виразно розказали наймолодші школярі, викликали сльозу на очах у письменниці. У невимушеній атмосфері за склянкою запашного чаю зібралася шкільна родина на бесіду, повідомила “Нашому слову” учениця школи Тетяна Кичуга.

Тетяна Пакалюк випромінює стільки тепла, сонця і радості, що здатна перетворити все навколо себе на добро. Поряд з нею відчуваєш себе спокійно і легко, невимушено і впевнено.

За фахом Тетяна Пакалюк учитель хімії, а за покликом душі – письменниця, твори якої на сьогоднішній день є одними з найпопулярніших. Хто з нас прочитав хоч одну віршовану казочку, обов’язково захоче ознайомитися з іншими. А їх створила письменниця вже більше двадцяти.

Хоча починалося все не так легко. За словами Тетяни Іванівни, написавши свою першу казочку, вона шукала спонсорів, аби її видати. Та, на жаль, ніхто не хотів укладати гроші у таку справу, називаючи її неперспективною. І лише свекруха майбутньої письменниці запропонувала свою допомогу – віддала талановитій невістці всі свої заощадження.

Сьогодні Тетяна Пакалюк не ли­­ше створює нові казочки для малечі, а й пише повчальні історії для старших школярів. В них вона вчить добру, чесності, милосердю, виховує екологічну культуру і моральні якості. Словом, хоче, щоб підростаюче покоління виросло гарними людьми.

А ще письменниця глибоко переконана, що українські діти дуже талановиті. Вона робить усе для того, щоб розкрити їх талант. За її участю та з ініціативи започатковано в області багато літературних конкурсів, зокрема, один з найпопулярніших нещодавно завершився в Чернігові. Його девізом стали слова самої Тетяни: «Хай весь світ дивують нині діти неньки-України!»

Школярі нашого району були в цьому конкурсі найактивнішими. Серед переможців є і учні нашої школи. Їхні твори увійдуть до дитячої збірки, яка вийде друком у вересні з легкої руки Тетяни Пакалюк.

Від зустрічі з такою світлою жінкою і діти, і дорослі отримали велике задоволення, масу позитивних емоцій та гарних вражень. На згадку Тетяна Іванівна сфотографувалася у колективі маленьких читачів.

Коментарі закриті.