Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Менському районі нагадує, що підприємства, установи та організації, а також фізичні особи – підприємці,які використовують найману працю до 25 січня 2016р повинні подати за місцезнаходженням (м.Мена, вул. Чернігівський шлях,4 тел. 2-12-53) відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за 2015 рік за формою згідно з додатком 3 до Постанови правління №15 від 18.12.2013року.

Посадові особи підприємств, установ, організацій, фізичні особи-підприємці, що використовують найману працю, несуть адміністративну відповідальність за несвоєчасне інформування Фонду соціального страхування від нещасних випадків про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) згідно діючого законодавства.

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Менському районі.

Мітки:

Коментарі закриті.