Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу на наступне.

Форма Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) затверджена Наказом від 16.06.2015 №560 «Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)», далі за текстом – форма №560.

Слід зауважити, що нарахування за податковими деклараціями з плати за землю (форма №560) проводиться до інтегрованих карток платників однією сумою за відповідним кодом бюджетної класифікації доходів (18010500 – земельний податок з юридичних осіб , 18010600 – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності з юридичних осіб) за кодами органу місцевого самоврядування за КОАТУУ. КОАТУУ – є обов’язковим реквізитом податкової декларації з плати за землю, його відсутність або помилка в ньому є підставою для надання декларації статусу “Не визнано як податкова декларація” .

У зв’язку з цим, наголошуємо на необхідності коректного відображення у рядку 8 «Код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням земельної ділянки за КОАТУУ» реєстраційної частини форми №560 відповідних КОАТУУ.

Коментарі закриті.