Міндоходів України проводиться системна робота з удосконалення процесів обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу та процедур.

З цією метою на Чернігівщині функціонують 17 Центрів обслуговування платників. Вони надають комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

З початку року на Чернігівщині надано понад 43 тис. адміністративних послуг, в т.ч. 36,7 тис. – Центрами обслуговування платників.

Найчастіше до Центрів зверталися за видачею картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – цим скористалися понад 19 тисяч осіб. На другому місці – послуга з реєстрації розрахункових книжок – майже 6,4 тис. послуг.

Серед послуг, які користуються попитом, – видача довідки платникам податків про відсутність заборгованості із сплати податків та зборів (3,4 тис.), видача ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (2,2 тис.), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (2,2 тис.), видача ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами (1,9 тис.).

Коментарі закриті.