naradaНа засіданні президії та постійних комісій Менської районної ради розроблено орієнтовний порядок денний та затверджені питання, що розглядатимуться 12 вересня сімнадцятою сесією районної ради шостого скликання.

Робота сесії обіцяє бути досить насиченою, будуть розглянуті не менше сімнадцяти питань.

Депутати заслухають звіти голови районної ради Володимира Невжинського та представників постійних комісій райради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. А також – з гуманітарних питань сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

Начальник фінансового управління Менської РДА доповість про виконання районного бюджету за перше півріччія 2013 року, а начальник РВ УМВС – про взаємодію міліції з органами місцевого самоврядування.

Обранці розглянуть і, можливо, затвердять структуру Комунального закладу охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради.

Також рішення будуть прийматися щодо функціонування на території нашого району мисливських господарств, надання пільг хворим із хронічною нирковою недостатністю, продовження контракту з директором районного музею та багато інших.

Коментарі закриті.