армияУ військових комісаріатах Чернігівщини триває приписка юнаків 1997 року народження до призовних дільниць.

Головна мета цього заходу полягає у проведенні обліку громадян, визначенні їхньої чисельності, ступеня придатності до служби, встановленні рівня освітньої і фізичної підготовки, здобуття спеціальності. Крім того, у період приписки вивчаються ділові і моральні якості юнаків, пише Чернігівський Монітор.

Як старший офіцер відділу обліково-призовної роботи Чернігівського обласного військового комісаріату майор Ігор Картамишев, станом на сьогодні, 29 січня 2014 року, до призовних дільниць приписано 1 тисячу 600 юнаків.

– З зазначеної кількості військовими комісаріатами на даний момент придатними до служби визнано 1 тисячу 155 юнаків, – повідомив офіцер.

Майор Ігор Картамишев додав, що потенційних призовників також направляють для проходження підготовки з військово-технічних спеціальностей до навчальних закладів Товариства сприяння обороні України і професійно-технічних навчальних закладів, вирішують інші питання, пов’язані з підготовкою юнаків до військової служби.

– З усіх юнаків, які пройшли приписку до призовних дільниць та визнані придатними до військової служби, 138 виявили бажання навчатися у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів та 12 осіб хочуть в подальшому проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України, – повідомив майор Ігор Картамишев.

Загалом цього року на Чернігівщині підлягають вивченню та постановці на облік понад 5 тисяч юнаків.

Коментарі закриті.