прокуратураУ першому кварталі 2014 року прокуратура району отримала 73 звернення проти 78 за такий же період 2013 року. Із цієї кількості у поточному році вирішено 54 проти 69 у минулому році.

Про це «Нашому слову» повідомили у прокуратурі району.

Зменшення кількості вирішених та збільшення кількості направлених у інші відомства звернень відбулось значною мірою через заборону органам прокуратури розглядати звернення без попереднього їх розгляду компетентними органами.

За категоріями переважають звернення з питань додержання кримінально-виконавчого законодавства (з місць ув’язнення) – 35, з питань досудового розслідування – сім, з питань нагляду за дотриманням законів – три, про конституційні права і свободи громадян – два тощо.

Зокрема, за результатами розгляду звернення пенсіонерки, інваліда 2 групи з дитинства подано позов про встановлення факту, що має юридичне значення. Даний позов судом розглянуто та задоволено.

Розглянувши звернення жителів району щодо заборгованості з виплати орендної плати за землю за 2011 – 2012 роки, заявлено позов про стягнення коштів в сумі 2884,08 грн., який перебуває на розгляді.

За скаргою на незаконні дії працівників ВДАІ райвідділу міліції проведено перевірку, за результатами якої внесено подання про усунення порушень закону, одну особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

За результатами розгляду звернень засуджених, які відбувають покарання у Менській виправній колонії та Домницькому виправному центрі, прокуратурою району скасовувались рішення установ про накладення на засуджених дисциплінарних стягнень, про відмову в застосуванні пільг, пом’якшенні режиму тримання. За вказівками прокурора району незаконні рішення були скасовані та повторно розглянуті на комісії, подання направлені до суду.

Коментарі закриті.