Колегія Менської районної державної адміністрації
Алла Васюк.
Підсумки минулого опалювального періоду та основні завдання на наступний обговорено на розширеному засіданні колегії Менської райдержадміністрації. Участь у ньому взяли начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські, селищні та міський голови.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг РДА Алла Васюк, зокрема, зазначила, що до минулого опалювального сезону підприємства бюджетної сфери, суб’єкти господарювання та житловий фонд району були підготовлені на належному рівні. Програма оснащення житлового фонду приладами обліку тепла по району виконана на 100 відсотків.

Підготовку до наступного опалювального сезону необхідно розпочинати вже сьогодні. В першу чергу провести гідравлічні випробування внутрішніх систем опалення, повірку приладів обліку та контролю, утеплити будинки тощо. Установам та організаціям з індивідуальними газовими котельнями слід своєчасно провести навчання або атестацію осіб, відповідальних за газове господарство, та операторів котельних.

Важливим питанням є визначення балансоутримувачів та власників багатоквартирних житлових будинків, бо виконання зазначеного обсягу робіт і подача тепла до них може бути проб­лематичною.

Підводячи підсумки обговорення, голова райдержадміністрації Олександр Мисник наголосив, що на сьогодні район не має боргів по оплаті за спожиті енергоносії та теплову енергію, а до наступного опалювального сезону треба готуватися вже тепер. Першочерговим у цьому плані є аналіз ефективності роботи котелень і пошуки можливостей їх переводу на альтернативні види палива із застосуванням сучасних технологій.

Заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв звернув увагу на збільшення фактів незаконної вирубки дерев у районі та необхідності посилення відповідальності за такі дії.

На колегії також було розглянуто питання про стан виконавської дисципліни, реагування на звернення, запити депутатів усіх рівнів та роботи райдержадміністрації зі зверненнями громадян.

Коментарі закриті.