До аудиторії Менської дитячої бібліотеку з гостинним візитом завітав жіночий клуб “Енергія”, мета якого була дізнатися про стан діяльності бібліотеки, а також запропонувати свою допомогу та підтримку.

Колектив бібліотеки доброзичливо зустрів енергійних, активних жінок. Була проведена екскурсія, ознайомлено жіночий колектив із напрямками роботи бібліотеки, складом літератури, особливо художньої, яка є найбільш читабельною серед користувачів.

Працівники провели екскурс у світ дитячої літератури, детально ознайомили з найбільш поширеними художніми уподобаннями дітей, окреслили коло найбільш активних читачів бібліотеки, а також представили літературні новинки.

Крім того, було також наголошено на тому, що відвідувачами бібліотеки є не тільки дитячий колектив, але й люди старшого віку – дідусі, бабусі, мами, татусі, братики, сестрички, адже бібліотека працює за програмою сімейного читання.

Приємною несподіванкою для жіночого клубу “Енергія” стала лялькова вистава «Вередлива кізонька», організована колективом бібліотеки, від якої гості отримали масу задоволення.

На останок жінки подякували співробітникам бібліотеки за теплий прийом, а також пообіцяли свою допомогу підтримку та допомогу у вирішенні будь-яких проблем, а також в організації різного роду культурно-масових заходів.

Марина Кононенко. SiverTime

Коментарі закриті.