У Куковичах працює сільський побуткомбінатІз завершенням діяльності Менського райпобуткомбінату, якому підпорядковувалися і працівники побуту Кукович, у селі нічого не змінилося. І сьогодні тут на повну потужність працюють швейний цех і перукарня.

Роботи швачкам Вірі Гузі, Галині Руденко та Інні Дудко вистачає щодня. Закрійниця Тетяна Чичкан завідує швейною майстернею.

– Основними нашими замовниками є сільгоспкооператив «Куковицький» і зразковий колектив народного танцю «Калинонька», – розповідає Тетяна Михайлівна. – Працівникам господарства шиємо спецодяг, а танцюристам – яскраві сценічні костюми.

Окрім того, швачки виконують будь-які замовлення своїх односельчан – поремонтують куртку чи пальто, пошиють весільну і випускну сукню. А ще – фартушки, спідниці, блузки, постільні комплекти.

– Зверталися до нас і батюшки, – розповідає завідувач. – Благочинному храмів Менського округу отцю Василію підкорочували рясу, а нашому настоятелю шили нову церковну одіж.

Майстрині шиють одяг як з тканини замовника, так і з тих, які є у наявності у майстерні. Купують їх у «Текстильконтакті» в Чернігові, кілька разів купували потрібні матеріали і фурнітуру на оптовій базі, що в Києві.

– Там вибір великий, – кажуть швачки, – але ж ціни дуже «кусючі», тож більше співпрацюємо з чернігівською фірмою.

Колектив у швейному цеху підібрався на славу – усі уважні до клієнтів, замовлення виконують у визначений строк. Допомагають вибрати фасон обнови.

Словом, швачки у Куковичах – люди відповідальні і доброзичливі. До них йдуть замовляти одіж приїжджі з Києва, Чернігова, Москви, які на період відпусток проводять своє дозвілля у селі у рідних та знайомих.

– Іноді привозять таке шикарне вбрання від модельєрів і просять щось переробити, перешити, підігнати – розповідає Тетяна Чичкан. – Нікому не відмовляємо, і гордимося тим, що нам довіряють.

Вистачає замовлень для куковицьких швачок і з Мени, Макошине, Жовтневого, оскільки подібних швейних майстерень не залишилося у жодному селі району. Тому, щоб не купувати на базарах закордонний непотріб, розсудливі і розумні їдуть і йдуть до куковицьких швачок.

А перукарські послуги у селі надає Аліна Яланжи, яка добре розуміється у справі.

Коментарі закриті.