Тема захисту нашого життя, тема захисту України стає все актуальнішою. Дуже багато горя на нашу землю приносять підлі північні сусіди з їхніми Путіним і Московським патріархатом. Але найбільше зло маємо від бездумних та безвідповідальних виборців.

 

 

 

Спочатку якась, умовно кажучи, бабуся голосує під час виборів за гречку, гроші чи локшину на вуха, а потім маємо загиблих дітей, підірвані арсенали подібне. Втім, потерпають не тільки діти та онуки тих бабусь, а й самі бабусі: одні злочинці корупцією знищують суспільні ресурси, інші лізуть в садиби і помешкання красти та чинити розбій. Хто і як захистить тих бабусь від наслідків ними ж самими зробленого хибного вибору під час голосування?

Звісно ж, правоохоронні та судові органи. В першу чергу це поліція, прокуратура, суди. Коли ближче знайомишся з їх діяльністю, то бачиш справжніх ентузіасті, а часом і фанатів своєї справи, змушених інколи працювати в складних і далеко не сприятливих умовах.

Напередодні Дня захисника України завітав до Менського відділу поліції поспілкуватися та розпитати про досягнення. Дати відповіді на питання люб’язно погодився начальник відділу поліції Сергій Кагадій, щоправда, без використання відео та аудіозапису.

– Чи відносить себе поліція до числа захисників України, день яких буде відмічатися в неділю?

– Так, відповідає, звісно. І хочу привітати від себе особисто, і від своїх заступників як весь особовий склад Менського відділу поліції, так і всієї Національної поліції України. Особливо хочу підкреслити, що захисниками Вітчизни в складі поліції є як чоловіки, так і жінки.

– Дякую, а чи можете навести приклади успішної роботи відділу поліції за останній час?

– Так, влітку, 24 липня, було здійснено розбійний напад на сім’ю в одному з сіл Менського району. З місця розбою нападники забрали грошові кошти, ювелірні вироби та багато інших матеріальних цінностей. В результаті проведення неймовірної, просто шаленої оперативно-розшукової роботи з залученням технічних служб вдалося вийти на слід розбійників та затримати їх. Затриманим обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і оголошено підозру про вчинення злочину. На даний час тривають слідчі дії.

– Чи можете назвати тих, хто найбільше відзначився в розкритті даного злочину?

– Гарно спрацював весь склад Менського відділу поліції спільно з Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області. Ми робили і робимо все можливе щоб забезпечити мирне та безпечне життя громадян.

На цьому я подякував начальнику Менського відділу поліції за надану інформацію і залишив відділ поліції з почуттям вдячності тим самовідданим професіоналам, котрі працюють на захист нашого суспільства від злочинних посягань. От якби ще бабусі під час виборів трохи мудріше голосували, то ми б неодмінно стали успішною країною з безпечним і заможним життям.

Коментарі закриті.