9856352– Ми тут з друзями завжди купаємося, пірнаємо, дна ще ніхто не діставав, – розказує сестра Олега Світлана (зліва).

– Тепер навіть страшно ходити сюди, – каже мати.

А от сам Олег води не боїться, бігає по берегу. Залюбки показує, де він нещодавно плавав.

На позаминулому тижні в Ушні ледь не сталася трагедія. У Десні міг потонути трирічний Олег Павленко. Він з батьком потрапив у підводну яму.

2965584Дмитру Чубу вже 63 роки. Проте він миттєво зреагував у критичній ситуації і врятував хлопчика. А колись він допоміг вибратися з-під криги своєму знайомому.

Пригода сталася у вівторок по обіді.

– Ми прийшли на Десну відпочити, – розказує мати врятованого хлопця Валентина Кущ. – Чоловік із сином гралися у воді. Раптом я почула крик і побачила, що їх понесла течія. Дмитро Чуб, який відпочивав неподалік із компанією, кинувся у воду. Пізніше виявилося, що мій чоловік Віктор зісковзнув у підводну яму, яка знаходиться під самим берегом.

Дмитро Ілліч стрибонув у воду в одязі, навіть не витягнув з кишені мобільний телефон.

– Віктор виштовхував з води малого і намагався випливти, – розказує герой. – Проте сильна течія несла їх все далі. Я стрибонув у воду, забрав хлопця. Віктор виплив сам.

Родина Кущів подякувала рятівнику і пішла додому.

– Усе сталося дуже швидко. Я навіть не встиг перелякатися. Хоча вже коли був на березі, то відчув, що руки трусяться. Довелося їхати з друзями у магазин, купувати «ліки», – сміється Дмитро Ілліч. – До речі, мобілка після просушки запрацювала.

Ушнянці розказують, що в місці, де сталася пригода, найглибша підводна яма – близько 14 метрів. Проте там завжди купаються діти і дорослі. Пляж, де раніше відпочивали селяни і гості, замулився, заріс чагарником.

До речі, в селі Олежчиного батька і діда споконвіку називають Водолазами.

Фото автора.

Коментарі закриті.