Ловили рибу, а спіймалися саміВідповідно до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області Державного агентства рибного господарства України забороняється будь-яке рибальство та пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів, на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів у підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах.

Про це читачам «Нашого слова» нагадують інспектори Чернігіврибоохорони Олег Крутько та Павло Кізім.
Заборона діє у такі строки:

– у всіх водосховищах – з 1 квітня до 9 червня включно;

– р. Дніпро – на ділянці від м. Лоєв до с. Нижні Жари Республіки Білорусь, р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки – з 1 квітня до 31 травня включно;

– у всіх інших річках в корінних водах – з 1 квітня до 20 травня включно;

– у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах – з 1 квітня до 29 червня включно.

Забороняється всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню, в період виношування ікри, личинок першої і другої линьок з 1 квітня до 10 червня включно і з 1 серпня до 15 вересня включно.

Забороняється під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію і піщано-ракушкової суміші, інші види гідромеханізованих робіт.

Дозволяється любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега на річці Десна:

– в межах населеного пункту Макошине – по правому берегу;

– в районі с. Максаки – по правому берегу від паромної переправи вгору та вниз 500 м;

– в межах населеного пункту Ушня – по правому берегу.

Коментарі закриті.