З метою популяризації підприємництва серед зайнятого та незайнятого населення, профілактики молодіжного безробіття та підтримки підприємницької ініціативи громадян районний центр зайнятості 17 серпня провів День відкритих дверей для осіб, які бажають зайнятись підприємницькою діяльністю.

У рамках заходу головний спеціаліст центру зайнятості Юлія Руденко провела проф­консультаційний семінар «Від бізнес ідеї – до власної справи». Провідний спеціаліст цент­ру зайнятості Тетяна Полтарак ознайомила присутніх з профорієнтаційними послугами з професійного навчання основам підприємницької діяльності, розповіла про види приватного бізнесу, які успішно розвиваються в нашому регіоні, про найбільш привабливі за прибутковістю та темпами обороту сфери бізнесу, про різноманітні джерела ідей та про якості, якими потрібно володіти для досягнення успіху в підприємництві.

Мабуть не секрет, що багатьом з тих, хто працює в якості найманих працівників та періодично відчуває фінансові проблеми, інколи спадало на думку, що люди, які займаються підприємницькою діяльністю, мають більш високий рівень матеріального забезпечення, ніж наймані працівники. І дехто з них, мабуть, замислювався над тим, а чи не варто й собі замість звичної роботи зайнятись підприємницькою діяльністю? Але, як свідчить статистика, далеко не кожна людина, яка вирішує зайнятись підприємницькою діяльністю, досягає успіху у цій сфері. Потенційний підприємець має володіти певними якостями та знаннями.
Для того, щоб допомогти людині визначитись із започаткуванням власної справи, служба зайнятості проводить семінари, дні відкритих дверей, навчання з основ підприємницької діяльності для безробітних в центрах професійно-технічної освіти та інші заходи.

Служба зайнятості радить кожному, хто має власну бізнес-ідею, чесно і спокійно провести всебічний аналіз як власних можливостей і психологічних якостей, так і обставин тієї справи, котрою людина збирається займатися. Якщо ж ви твердо вирішили відкрити власну справу, то хочеться побажати розвивати свій бізнес і досягти в ньому успіху.

Коментарі закриті.