veterНа початку лютого у нашій державі стартувала естафета пам’яті, яка приурочена до 70-річчя Сталінградської битви, наступного Дня Перемоги і 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Естафета стартувала у Харківській області, а нині триває по всій Україні. Уточнюються списки учасників і ветеранів Великої Вітчизняної війни, проводяться зустрічі з дітьми та молоддю. З настанням весни упорядковуватимуться місця захоронення воїнів, пам’ятники та пам’ятні знаки.

У рамках заходів естафети пам’яті у Максаківському сільському клубі учасники хору «Придеснянські барви» районної ветеранської організації влаштували велику концертну програму. Звучали пісні на воєнну тематику, а також народні та ліричні.

«Віденський вальс» у виконанні Олександ­ра Супруна було присвячено ветеранам Великої Вітчизняної Панасу Прищепі та Івану Ярошенку. А Леонід Мельниченко прочитав про Сталінградську битву вірша.

Голова районної ветеранської організації Раїса Москальська розповіла про мужність і героїзм славних земляків, які вони проявили під час визволення країни від фашистської навали, і у Сталінградській битві зокрема.

– З нашого району 12 воїнів брали участь у цій битві, – сказала Раїса Михайлівна, – на жаль, до сьогоднішнього дня дожив лише один – Панас Якович Прищепа.

До мужнього, справді героїчного воїна завітали з вітаннями, подарунками і квітами голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, Лісківський сільський голова Микола Лавський, заступник голови РДА Павло Терентієв, голова районної ветеранської організації Раїса Москальська.

Райвійськком Олександр Павлюк вручив Панасу Яковичу Почесну грамоту з нагоди 70-річчя завершення Сталінградської битви за його мужність, сміливість і героїзм і передав солдатську флягу з традиційними 100 фронтовими грамами.

Зворушений увагою ветеран щиро дякував за пошанування.

Коментарі закриті.