У районі фінішувала благодійна акція «Серце до серця». Спільними зусиллями було зібрано 6153 гривні.

Найбільше коштів принесли до фонду учениці школи ім. Т.Г.Шевченка волонтери районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Куценко та Дарина Галіченко – 598 грн. А до скриньки педагога-організатора Киселівської школи Ганни Абакумець назбиралося аж 614 грн. Про це повідомила найближчій газеті секретар оргкомітету акції директор районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Неруш.

Дуже активно цього року взяли участь в акції навчальні заклади району. Координатор ради старшокласників районного Центру дитячої та юнацької творчості Людмила Северінова розповіла «Нашому слову», що найбільше коштів назбирали у школах Дягови, Киселівки, Макошине, Ленінівки, Миколаївки, Синявки, Феськівки, Березного, Ушні та Слобідки.

Усі гроші вже передали до банку. Благодійні пожертви будуть витрачені на придбання спеціального сучасного обладнання для дитячих медичних закладів нашої області. Завдяки доброті людей, які вкинули гроші до скриньок, лікарі зможуть ефективніше боротися за життя та здоров’я немовлят із вродженими вадами.

Коментарі закриті.