Життя продовжує невтомно підносити нам сюрпризи. В основному неприємні, а подекуди і жахливі.

Жителі Чернігова і досі до смерті налякані низкою страшних убивств, скоєних у місті психічно хворою людиною. Поки маніяк був на свободі, люди боялися виходити на вулицю навіть удень. Як повідомляли ЗМІ, присутність свідків при скоєннях злочинів схибленого чоловіка не лякала. Приятелька, яка зараз мешкає в Чернігові, розповіла телефоном: «Із настанням сутінків вулиці міста ставали безлюдними, вже о дев’ятій вечора навіть у маршрутних таксі пасажирів практично не було. Убивцю вже затримали, небезпека начебто позаду, а я і досі здригаюся».

Минулої середи у Києві моя колишня колега по роботі потрапила в жахливу аварію. Вікторія з чоловіком їхала у таксі до аеропорту, щоб полетіти у відпустку, натомість опинилася у реанімації. У злощасне таксі на шаленій швидкості врізався мікроавтобус із президентського кортежу. Водій загинув на місці. Зараз жінка з численними важкими травмами перебуває в комі, її чоловік прийшов до тями.

Такого «шоу» зі спецефектами, яке відбувалося у залі засідань Верховної Ради минулого вівторка, ні Україна, ні світ іще не бачили. Західна преса назвала яєчно-димові витівки наших народних депутатів «варварськими». А лупили одне одного «слуги народу» із таким азартом, що і брати Клички могли б позаздрити. Зате бюджет на цей рік нарешті ухвалили.

На великій швидкості, у високих думах про долю держави під гаслом «Україна для людей» проходить життя наших можновладців. На шляху до мети їх не спиняють жодні перепони. От тільки кров на асфальті після аварії чи яєчні патьоки на табло голосувань доведеться прибирати не сильним світу сього, а простим людям.

Коментарі закриті.