Головне управління ДФС у Чернігівській області і його дорадчий орган конструктивно працюють задля збереження бізнесу в регіоні та наповнення бюджетів.

Звітуючи про роботу з часу попереднього засідання? голова Громадської ради Сергій Калашник зазначив, що зроблено багато. Він повідомив про заходи, в яких взяв участь особисто та члени президії. Зокрема, президією спільно з начальником Головного управління ДФС в області Людмилою Слаутіною проведені зустрічі з бізнесом та громадськістю в трьох податкових інспекціях – Городнянській, Прилуцькій та Козелецькій.

– Для нас дуже важливо, що під час таких заходів громадяни звертаються до нашої громадської організації, беруть контактні телефони, електронну адресу, щоб підтримувати зв’язок і надалі, – зазначив Сергій Калашник. – Це свідчить про те, що нам довіряють.

Начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Людмила Слаутіна, яка брала участь у засіданні Громадської ради, зазначила, що дуже важливо, коли державний орган і громадська організація об’єднують зусилля і працюють задля збереження бізнесу в регіоні.

За 7 місяців цього року платники Чернігівщини сплатили до зведеного бюджету 2 мільярди 69 мільйонів гривень: до державного – 994 мільйони, до місцевих – 1 мільярд 75 мільйонів. Бюджетні призначення до місцевих бюджетів перевиконані на 231 мільйон гривень. Це свідчить про те, що бізнес довіряє тій громаді, на території якої працює, – наголосила Людмила Слаутіна. – І наше з вами спільне завдання – допомогти бізнесу.

В ході засідання розглянуті ряд актуальних питань. Зокрема, Громадська рада підтримала проекти Законів України “Про внесення змін до Податкового кодексу України» – про тимчасове призупинення застосування коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель та щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість. Ці рішення направлені Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;In addition, marginal areas of their breeding distribution in 1996 were unoccupied in 1999 (Khoury 2000)With only one player graduating this year, she said they were setting up for a strong season.michael kors uk sale

The communities are downstream of where the North and South Saskatchewan Rivers meet and those rivers are swollen as floodwaters from Alberta head east.prada glasses
We were just glad we weren’t playing against each other.cheap timberland boots
Maybe some your players in Chicago took over his house.louboutin boutique
This means things have gotten way out of hand in the Lake at Qinghai.chaussure louboutin pas cher
8) holding the highest rank for the second year in a row with a net worth of $41.hermes ceinture
The same records show he hasn’t been paying his dues on a regular basis.louboutin soldes

Коментарі закриті.