Шоста щорічна благодійна акція «З Новим роком, діти!» зібрала рівно 1000 гривень. Це на 100 гривень більше, ніж у перший рік існування, і на 737 гривень менше, ніж торік.

На виручені кошти працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді купили цукерки та розфасували їх на 75 подарункових наборів. Гостинці до Нового року та Різдва отримають дітки з особливими потребами віком до 14 років.

Найактивніше збирали пожертви у редакції «Нашого слова». Цьому неабияк посприяли працівники бухгалтерії, які пропонували вкинути гроші до скриньки всім, хто заходив купити бланк чи зробити ксерокопію. Благодійні внески також приймали в РЦСССДМ та в магазині SONY.

Організатори акції сердечно дякують усім, хто відгукнувся та зробив пожертву. Завдяки вам, небайдужі та добрі люди, у кожній із 75 сімей нашого району не просто з’явиться пакунок із цукерками. До кожної з цих осель навідається бодай і невелика, але справжня радість. Уявіть, скільки щасливих дитячих усмішок може запалити тепло вашої душі.

Коментарі закриті.