У День сім’ї в Менський зоопарк були запрошені до святкової гри діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з прийомних сімей, сімей опікунів, а також сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Захід був організований Менським міським та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з міською радою.

Діти разом із батьками мали змогу взяти участь у квесті під назвою «У світі тварин». Головним завданням гри був пошук скарбу. Учасники ділилися на 2 команди, відвідали всі 12 баз, виконали необхідні завдання та, отримуючи вказівки-підказки, знайшли заповітний скарб.

Діти отримали солодкі подарунки, чудові сувеніри та хороший настрій на цілий день. І одночасно – радість спілкування, спільний відпочинок дітей із батьками.

До вітання приєдналися Володимир Невжинський, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та заступник міського голови Тетяна Вишняк.

Висловлюємо вдячність за допомогу волонтерам – учням міських шкіл та представникам молодіжної ради. Окрема подяка директору зоопарку Зінаїді Максименко за можливість безкоштовного відвідування та проведення Дня сім’ї на території зоологічного парку.

Гарно відсвяткували свято і в Березні. Фахівцями з соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено свято для сімей у складних життєвих обставинах. Діти з батьками під час майстер-класу опанували техніку виготовлення фоторамок, де змогли помістити свої щасливі сімейні фото, взяли участь в ігротеці з призами. Закінчили святкування за солодким столом, побажанням усім бути завжди здоровими й щасливими, любити і підтримувати одне одного — і цим обов’язково зробити світ трішечки кращим!

Коментарі закриті.