Центр підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг на тему “Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи” для депутатів районної ради та посадових осіб місцевого самоврядування Менського району. Цей семінар збігся із днем чергового навчання в Школі місцевого самоврядування Менського району, повідомляє “Чернігівський монітор”.

У відкритті та роботі семінару-тренінгу взяв участь Віктор Лях Віктор – заступник голови Менської районної ради, який акцентував увагу на значимості теми семінару як для депутатів місцевих рад, так і для посадових осіб місцевого самоврядування, котрі хочуть серйозно поглибити свої знання, покращити ефективність депутатської діяльності та отримати відповіді на актуальні питання.

Заступник директора Центру Петро Підгайний зазначив, що під час проведення такого роду навчальних семінарів учасники отримають нові знання та навички, які необхідні їм у повсякденній роботі в місцевих радах. Адже часто депутати місцевих рад постійно постають перед проблемами недостатності теоретичних знань та практичного досвіду, що призводить до уповільнення процесу становлення та розвитку місцевого самоврядування, незадовільного вирішення проблем тих громад, інтереси яких вони мали б відстоювати.

Перед учасниками семінару також виступили Олександра Негода – заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради та Ігор Пузан – начальник сектора взаємодії зі ЗМІ і зв’язків з громадськістю головного управління Держкомзему в Чернігівській області.

Увагу присутніх було акцентовано на порядку внесення і розгляду депутатських запитів та звернень; участі депутатів у діяльності ради й організації роботи постійних та інших комісій; взаємовідносин обласної та районної рад з територіальними громадами сіл, селищ, міст в системі органів місцевого самоврядування. А також розглянуто тему: “Земля як базовий ресурс місцевого самоврядування: проблеми управління”.

Коментарі закриті.