IMG_0832_500x375У рамках реалізації Проекту «Центр інформаційно-правової та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей» 19 листопада ГО «Менська сотня» спільно з Менським районним центром зайнятості та ГО «Ресурс» організувала тренінг для учасників бойових дій.

До участі були також запрошені члени сімей загиблих.

На заході був присутній завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Чернігівській області, голова ГО «Спілка воїнів АТО Чернігівщини» Альберт Черешко.

Перед початком тренінгу Голова ГО «МЕНСЬКА СОТНЯ» Небера Олег коротко розповів про діяльність організації , про цілі та задачі Проекту, представники ГО «Ресурс» познайомили зі своєю організацією , а Альберт Черешко запропонував об’єднати зусилля демобілізованих бійців для вирішення нагальних питань і координації дій. В процесі тренінгу були утворені дві робочі групи : одну групу склали воїни-АТО, в другу ввійшли родичі загиблих.

Група з родичів загиблих обговорювала питання взаємодії , співпереживання та підтримки. Після обміну почуттями, досвідом і проблемами, було прийнято рішення відвідати матір загиблого воїна АТО Олександра Шумейка з Величківки та здійснити виїзд до помешкання Олександра Ільчишина.

Для бійців АТО практикуючий психолог Глушко Ірина провела тренінг, основною метою якого була допомога в пошуку точки опори в собі, в відновленні життєвих цілей. Крім теорії були вправи на саморегуляцію, знайомство з прийомами самодопомоги при негативних емоційних станах. В перерві хлопців частували чаєм, кавою та солодощами.

Наступна зустріч запланована на 27 листопада в комфортному приміщенні Менського районного центру зайнятості.

Окрім психологічної підтримки в межах реалізації Проекту «Центр інформаційно-правової та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей» юристи-волонтери ГО «Менська сотня» Скляр Інна та Дорошенко Валентин надають первинну правову допомогу у вирішенні нагальних питань, які виникають в учасників АТО.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Holger Osieck’s visitors, for their part, arrived in Doha a week early to acclimatiseYou got this.sac kelly hermes

But is that enough to keep Harvey content.mulberry outlet
The bird was well known and knew many words.boutique louboutin
Rankyn Campbell was credited with the tying goal.Jordan Pas Cher
Lewis, 82, of Clearwater, FL.Baskets Pas Cher
This is a positive for the company and its revenue figures going forward.michael kors uk sale
one of the biggest things I learned last year.mulberry uk
Teammate Zach Synon will join Waters in St.mcm backpack for sale
mulberry outlet online uk

Коментарі закриті.