Для чого потрібні партійцям «Нашого краю» «Ліки України»? Явно — не заради грошей!

За останні 8 років КП «Ліки України» перерахувало обласній раді близько 2,4 мільйона гривень (про це директор підприємства говорив у своїх інтерв`ю та коментарях у багатьох ЗМІ).

Що поробиш — такі вже наші реалії. Адже що чиновники, що політики згадували про підприємство лише тоді, коли їм це було потрібно. Особливо під час виборчих кампаній будь-якого рівня.

Чому? Та тому, що викладати якісь гроші з власної кишені зовсім не хочеться! Тим більше, що за допомоги адміністративного впливу на працівників підприємства (це ж 114 закладів по всій області) можна отримати гарантовані тисячі голосів за своїх кандидатів.

Крім того, змусити безкоштовно агітувати за потрібних їм людей та ще й роздавати пакети з так званою «гречкою» (там може бути що завгодно) виборцям, які зголосяться проголосувати «правильно». Тобто, легко підкупити виборців. Особливо сільське населення. Витрачаючи при цьому бюджетні кошти, а не з партійної каси. А партійні гроші «роздерибанити» на власні потреби. Простіше кажучи — банально вкрасти!

Далі буде…

Іван МАКАРОВ

Публікується на правах реклами

Коментарі закриті.