До 70-тої річниці Перемоги Національна бібліотека для дітей проводить сімейний конкурс “Книга пам’яті мого роду”.  На передодні Дня Перемоги у районній дитячій бібліотеці пройшов урок спогадів на який завітали учні 8-х класів районної гімназії. До уваги присутніх були представлені кращі твори учасників конкурсу.

Діти з цікавістю слухали спогади бабусь та дідусів своїх ровесників: Антона Шабела (с. Городище), Марії Чуйко (с. Величківка), Максима Вахненка (с. Киселівка).
Також перед присутніми виступила Магула В.В., яка на протязі свого життя записувала спогади своїх батьків про лихоліття війни. Батько Віри Віталіївни Кожедуб Віталій Амосович пройшов усю війну, а мама Кожедуб Ганна Степанівна була вивезена на примусові роботи до Німеччини. Віра Віталіївна дуже пишається своїми предками, зберігає сімейні реліквії, фотографії, військові документи, а бойові нагороди батька сім’я передала на тимчасове зберігання до Чернігівського музею. Віра Магула звернулася до дітей з проханням записувати та зберігати спогади своїх старших родичів, щоб передати прийдешнім поколінням.

Поруч з нами, на щастя, ще залишаються живі ветерани, реальні учасники тих страшних подій. Два роки тому Ростислав Мусієнко зняв документальний фільм про деяких ветеранів, що проживають на території нашого району. На закінчення уроку всі присутні із задоволенням переглянули цей фільм. З цікавістю слухали спогади генерала Артамонова М.Я., ветеранів Балабатька В.О. та Ющенка М.М.

Коментарі закриті.