В рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», з метою підняття іміджу, формування позитивного і довірливого ставлення до правоохоронців з боку підростаючого покоління, працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області планується проведення серед учнів 3-5 класів творчого конкурсу «Напиши листа міліціонеру»!

лист1

«Лист до міліціонера» — є відкритим твором, у якому дитина може звернутись до працівника міліції та написати будь-які побажання, відгуки і свої погляди щодо того, яким має бути справжній міліціонер і в яких випадках він може стати в нагоді та допомогти, або ж дати міліціонеру певну пораду щодо спілкування з учнями.

лист2

Роздруковано та рознесено по школах області необхідну кількість плакатів, проведено загальні збори учнів 3-5 класів у кожній школі області, для роз’яснення правил і умов конкурсу.

Також працівники СКМСД УМВС України в Чернігівській області надіслали інформацію про конкурс до Управління освіти і науки обласної державної адміністрації з метою розмістити інформацію на «освітянських» веб-сайтах.

 СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.