малюнокНа Чернігівщині завершився щорічний обласний конкурс дитячого малюнка «Міліція очима дітей», покликаний популяризувати професію правоохоронця.

Конкурс також мав на меті створення позитивного іміджу міліції серед підростаючого покоління, встановлення більш тісного контакту з дітьми, який ґрунтується на довірі до працівників міліції.

Майже п’ять сотень дітей з усієї Чернігівщини взяли участь в конкурсі. Правоохоронці щиро вдячні маленьким художникам за креативні ідеї, незвичайні образи, а понад усе — за чудові та неочікувані сюжети. У малюнках учасники конкурсу зобразили правоохоронців у повсякденній роботі, на патрулюваннях та під час спілкування з громадянами.

Журі, до якого увійшли досвідчені працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області, уважно переглянули всі роботи та у відповідності до віку дитини поділили малюнки на п’ять вікових категорій. Була виділена і окрема номінація конкурсу – «За оригінальність».

На переможців та призерів дитячого конкурсу чекають цінні подарунки та грамоти.

 

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.