За порушення строку зарахування податків до бюджетів або державних цільових фондів, установлених Законом України “Про платіжні системи та переказ коштів в Україні”, з вини банку або органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, такий банк/орган сплачує пеню за кожний день прострочення, включаючи день сплати, та штрафні санкції у розмірах, встановлених Податковим кодексом України, а також несе іншу відповідальність, встановлену цим Кодексом, за порушення порядку своєчасного та повного внесення податків, зборів, платежів до бюджету або державного цільового фонду.

При цьому платник податків звільняється від відповідальності за несвоєчасне або перерахування не в повному обсязі таких податків, зборів та інших платежів до бюджетів та державних цільових фондів, включаючи нараховану пеню або штрафні санкції. Зазначені норми встановлено пунктом 129.6 статті 129 Податкового кодексу України.

Згідно з п. 129.7. ст. 129 Податкового кодексу України не вважається порушенням строку перерахування податків, зборів, платежів з вини банку порушення, вчинене внаслідок регулювання Національним банком України (далі – НБУ) економічних нормативів такого банку, що призводить до нестачі вільного залишку коштів на такому кореспондентському рахунку.

Якщо у майбутньому банк або його правонаступники відновлюють платоспроможність, відлік строку зарахування податків, зборів та інших платежів розпочинається з моменту такого відновлення.

Контролюючий орган не застосовує до суб’єкта господарювання штрафні санкції у випадку несвоєчасного перерахування (неперерахування) податків, зборів, платежів до бюджетів та державних цільових фондів з вини банку, у тому числі внаслідок регулювання НБУ економічних нормативів такого банку.

Суб’єкт господарювання повинен надати до контролюючого органу заяву з копіями платіжних документів, що засвідчують факт подання їх до установи банку.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Si le sch reste assez classique par rapport aux autres romances paranormales young adult, j’ai trouv qu’il y avait de bonnes id et je me suis attach aux personnagesBeef, Joe Burton.mcm purses
while im guessing what you might do if you respond please dont compare playing fighting games on a console to an emulated mortal kombat from 1990 or one rare title that you have to go online to even play and hope to even find one person there to play against you, crappy titles like skullgirls etc.cheap ray ban sunglasses
He made three birdies and an eagle to offset a bogey for a 68 Tuesday.mcm bags

In Saanich, once the increases are phased in, property taxpayers will shell out $290 more a year.mulberry handbags uk
The year over year on estimated per capita basis is good.mulberry sale uk
In the 20 odd years I’ve lived here, it’s changed with each group that has come along each time.portafoglio prada
My dad said he remembers times when he and his brothers were out past curfew and Pop would sit on the stairs, waiting for them to come home.prada glasses
Ivanov”Internet Traffic Investigation”ISPRA Contract 16263 2000 F1SC ISP BE, Interim Report, 1 October 2000 31 March 2001, March

01 03I.prada scarpe

Коментарі закриті.