Мами діток, які відвідують дошкільні заклади міста Мени, скаржаться, що вранці температура в приміщеннях садків ледь доходила до 9 градусів. Дітки мерзнуть, а відтак хворіють.

Завідувач Менського ДНЗ комбінованого типу «Дитяча академія» Юлія Верик, у якої ми поцікавились, чи справді у маленьких менян у садочку мерзнуть носики, підтвердила, що після завершення в місті опалювального сезону приміщення їх садочка, особливо після вихідних, дійсно охололо. Батьки про це знають, а тому діток вдягають тепліше.
— Скільки було зранку градусів, я точно не можу сказати, але було прохолодно. Зараз ми вже нагріли трохи, тож температура вже близько 17 градусів, – розповідає завідувач Менського ДНЗ комбінованого типу «Дитяча академія» Юлія Верик.
Менська міська рада, схоже, байдуже ставиться до питання збереження здоров’я діток. Міському голові Примакову нині не до проблем свого міста – на робочому місці його немає, він пішов у відпустку і готується до виборів.
Заступниця голови з питань виконкому Інна Скляр відмовилась прокоментувати, чи намагалася міська рада якось вирішити питання з опаленням дитячих садків. Як доказ непричетності міськради до цього питання жінка показала розпорядження голови районної ради.
Зазначимо, що розпорядження про закінчення опалювального сезону на Менщині видав голова райдержадміністрації Валерій Щукін ще 7 квітня. Утім, дитячі садки міста Мена не підпадають під цей документ, адже знаходяться в підпорядкуванні міської ради, і лише розпорядження міського голови Геннадія Примакова може припинити чи продовжити теплопостачання в дитсадки. Додамо, що подібна ситуація нещодавно трапилася в Чернігові.
Після звернення батьків, чиї дітки ходять до садочків, міський голова Атрошенко видав розпорядження про продовження опалювального сезону у ЗОШ, дитячих садках і навіть рекомендував продовжити опалювальний сезон у пологовому будинку Чернігівської міської ради та міській дитячій поліклініці № 2. Утім, батьки міста Мена, мабуть, бояться щось заперечити меру Примакову, а тому зігрівають своїх діточок теплими штанцями та светрами.

Коментарі закриті.