У мене часто питають: мовляв, чому я причепився до Примакова з Гайдукевичем?

 

 

Звісно ж, справа не в цих двох особах, справа в нашому спільному майбутньому. Більшість людей мислить на радянсько-печерному рівні, мовляв, ми їх обрали, нехай вони і керують! А такий рядовий громадянин, як я, має підтримувати і допомагати обранцю. Або, якщо проти нього, то це значить, що продався комусь, хто проти вибору громади.

Мабуть, в даному місці доречно згадати про вибори в Сосниці й реакцію на мій матеріал “Менщини”. Спочатку редакція розпустила чутки про те, що по Сосниці мене возила машина Булавки. Коли це спростував, пославшись хоча б на колір машини, причепилися з питанням про те, а чия ж то машина була? Навіщо? Щоб оголосити наступного покупця Трегубенка? На більше ж у “Менщині”, судячи з усього, інтелекту не вистачить! Добре, повідомляю, то була машина (і власник був за кермом) Леоніда Неживого з Корюківки. Наші і ряду інших людей інтереси збіглися, ми спостерігали за законністю проведення виборів. Але пояснити “Менщині”, що Трегубенко продався інтересам виборців, неможливо, оскільки виборці не платять.

До речі, якщо вже згадав про Сосницю і Андрія Портного, то ось свіжий матеріал про нього. Головне – це робочі місця, розвиток. Втім, подивіться самі:

А в нас? Лавочки, популізм, демагогія та корупція. Невже в мене одного вистачає розуму передбачити руйнівні і трагічні наслідки для громади такої політики? Як можна було обрати звинувачених в корупції головою та депутатом Менської ОТГ? Яке майбутнє собі й своїм дітям творять меняни подібними рішеннями?

Мало того, що меняни толерантно ставляться до корупції, вони ще й ходили захищати своїх обранців:

А ось тепер, коли Примаков з Гайдукевичем роблять усе можливе, щоб затягнути судовий процес, меняни співчутливо мовчать, жодних протестів, жодних вимог довести в суді свою невинуватість чи піти геть з посад.

Звісно, меняни співчувають підсудним, їм же потрібно їздити у відрядження, лікуватися, громадою керувати нарешті! От тільки собі й своїм дітям меняни не співчувать.

Сумно…

Один коментар

  1. Сергій Трегубенко сказав:

    Вже й “Сіверщина” передрукувала!
    https://siver.com.ua/news/diagnoz_menskij_gromadi/2017-12-04-21548