Села Количівка, Іванівка та Киїнка стали першими отримувачами світлоповертаючих елементів (флікерів) від Центру «Доброчин» та ДАІ Чернігівщини під час просвітницьких акцій, які були проведені 14 грудня.

Про це “Нашому слову” повідомив Центр “Доброчин”.

«Відкриті» уроки для понад 400 учнів шкіл з інформацією про безпеку поведінки на неосвітленій дорозі, можливості «флікера» в темну пору доби та отримання кожним учнем свого власного маленького світлячка – ось такий підсумок акцій.

Не залишилися поза увагою і дорослі. Волонтери «Доброчину» вели бесіди із дорослими прямо на вулиці, надавали інформаційні матеріали і роздавали флікери. Але це не були просто «подарунки у кишеню», до кожного отримувача – персональний підхід: розкрити упаковку, розповісти, як користуватись, закріпити. І тепер маємо надію, що ці три села «замерехтять» у темряві вздовж автотраси Чернігів – Київ та Чернігів – Славутич, забезпечуючи водіям спокійний проїзд по дорозі, а місцевим жителям можливість повернутись додому живими та здоровими.

Тільки прямі акції з навчальним компонентом, а не балаканина на конференціях по організації безпечного руху, зможуть реально спрацювати на позитив. І підтримка на державному рівні таких програм повинна бути забезпечена.

Під час акцій було роздано понад 500 флікерів.

Коментарі закриті.