З 31 жовтня наказом голови ДІТБ України начальником Менського районного відділу управління Державної інспекції техногенної безпеки призначено менянина Євгенія Довгаля.  

Євгеній Володимирович – корінний житель нашого райцентру, народився 1983 року. На службі з 2000 року. Працював інженером СДПЧ-32, старшим інспектором райвідділу головного управління МНС, інспектором райвідділу управління Держтехногенбезпеки. У 2009 році закінчив Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

Держтехногенбезпеки України входить до системи органів виконавчої влади і  забезпечує реалізацію державної політики у сферах пожежної і техногенної  безпеки, здійснення державного нагляду (контролю) у цих сферах (правонаступниця колишнього Держпожнагляду з більш розширеними повноваженнями). Зараз у районному відділі трудяться два працівники, одна посада поки що вакантна.

– Хоча кількість перевірок у порівнянні з минулими роками істотно зменшилась, роботи вистачає, – розповів новий керівник. – Адже інспекція здійснює нагляд не лише з пожежної безпеки, а також контролює додержання та виконання вимог  законодавства у сферах техногенної безпеки, цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, за  діяльністю аварійно-рятувальних служб. Також наші фахівці проводять дізнання у  справах про пожежі та порушення протипожежних правил, займаються агітаційно-роз’яснювальною роботою та видачею документів дозвільного характеру. На території нашого району є майже три десятки об’єктів підвищеної небезпеки та потенційно небезпечних.

Мітки: ,

Коментарі закриті.