viborПротягом нинішнього року до Державного реєстру включено 1 526 виборців, внесено зміни до персональних даних 4 256 виборців.

Про це «Нашому слову» повідомив начальник відділу ведення Державного реєстру апарату райдержадміністрації Володимир Фесенко.

Також внесено більше чотирьох тисяч змін за результатами звірки з погосподарськими книгами виконавчих комітетів сільських рад, з даними районного сектору Державної міграційної служби, РАЦС, районного суду, Домницького виправного центру №135, Менської виправної колонії №91, територіального центру соціального обслуговування та самих виборців.

Кожен виборець має право звернутися до органу ведення реєстру щодо включення себе та інших осіб за своєю виборчою адресою та отримати інформацію про свої персональні дані та їх використання у Державному реєстрі.

Двері відділу ведення Держреєстру завжди відкриті для виборців. Його адреса: м. Мена, вул. Червона Площа, 6, каб. 18, тел. 2-12-14. При собі потрібно мати паспорт або інший документ з фотокарткою, що засвідчує особу.

Кожен, хто має доступ до мережі інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця» з метою отримання інформації про включення його до реєстру в будь-який час та з будь-якого місця. Цей програмний ресурс функціонує у тестовому режимі на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Для того, щоб отримати відповідну інформацію, необхідно лише зареєструватися на вказаному ресурсі, правильно вказати прізвище, ім’я, по батькові та зробити відповідний запит. Через деякий час на вашу електронну адресу надійде інформація щодо вашого включення та про те, до якої виборчої дільниці ви відноситеся.

У разі не включення до Державного реєстру необхідно звернутися до органу реєстру за своїм місцем реєстрації. Особливу увагу потрібно звернути на тих, кому виповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія виявляється найчисленнішою у частині невключених до реєстру.

Коментарі закриті.