кордонЗ 19 по 25 травня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 45 тис. осіб та 9,4 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 4 тисячі осіб.

Повідомляє помічник начальника загону – начальник прес-служби, підполковник Олександр Дудко, пише “Високий Вал“.

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Затримано 1 порушника державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 12 осіб, на яких накладено штрафів на суму 4007 гривень.

Через державний кордон не пропущено 102 особи, з яких 22 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених – 40 громадян Російської Федерації, 8 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 32 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування або вже використали своє право на перебування в Україні протягом 90 діб з дня першого в’їзду.

За минулі вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 17 тис. осіб та 3,1 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 28 осіб, з яких 5 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 17 громадян Російської Федерації, 5 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 12 – не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.

Коментарі закриті.