«Наступного тижня на засіданні уряду ми розраховуємо ухвалити постанову, відповідно до якої ми компенсуватимемо не лише 20% у разі придбання негазових котлів, також ми компенсуватимемо 30% у разі утеплення та термомодернізації індивідуальних будинків, а також 40% – у разі утеплення багатоповерхових будинків», – сказав Г.Зубко на брифінгу в п’ятницю. – повідомляє zik.ua.

За його словами, на цей проект уряд виділяє 500 млн грн, гроші розділяються за цими трьома напрямами. Охочі отримати компенсацію і кредит на виконання цих робіт мають звернутися в Ощадбанк України, який обрано оператором цього процесу.

«Питання енергоефективності після закінчення опалювального сезону і початку літнього сезону, за який ми маємо багато зробити…. Я хотів би, щоб усі українці були залучені до енергозбережних заходів», – додав віце-прем’єр.

Крім того, в цьому напрямі також підготовлено законодавчу базу для допуску на український ринок іноземних енергосервісних компаній.

Г.Зубко також розповів, що тему енергоефективності було обговорено на зустрічі прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні в четвер. Він зазначив, що Німеччина може спрямувати додаткові кошти у вигляді інвестицій на підтримку заходів з енергоефективності.

Коментарі закриті.